Jüri noorsootöötajad

HELEN SISKA

Rõõmsameelne, loominguline ja koostööaldis – nende sõnadega iseloomustaksin iseennast. Kasvasin üles looduse rüppes väikeses Kukevere külas ja olen rohujuure tasandist kokku puutunud noorsootööga. Noored ja see valdkond huvitas mind niivõrd, et otsustasin ise seda ametit omandama minna. Mulle meeldib looduses jalutada, panna inimesi naeratama ja armastan ülekõige ploome. Leian, et iga noor on väärtuslik ja mulle meeldib üha enam kaasa lüüa just noorte poolt elluviidud projektides ja ettevõtmistes. Kui sul NOOR on mõte, aga ei tea kuidas seda mõtet/ideed elluviia, siis tule Jüri Noortekeskusesse ja anname su mõtte/ideele tiivad.

Moto: “Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!”

KONTAKT                                                                                                                                                e-mail: helen.siska[at]raenoortekeskus.ee, tel. +372 5558 1478

 

TRIINU PAJUSTE

Olen Tallinnast pärit rõõmsameelne ja hakkaja inimene. Väga kohusetundlik ja avatud suhtleja. Terve elu olen elanud Tallinnas, aga suved veetsin oma maakodus Läänemaal või Hiiumaal. Meeldivad loomad ja looduses niisama ringi käia. Olen jõudnud palju ka proovida, näiteks jaapani keelt väheke õppinud, taipoksi proovinud ja tegelenud ka kõhutantsuga. Iluvõimlemises käinud ja sinna hulka ka natuke balletti. Talvel meeldib mäesuuska sõita. Reisida mulle meeldib, aga Euroopast kaugemale pole veel jõudnud. Varem olen töötanud lasteaias ja kokku puutunud ka erivajadustega lastega. See andis mulle palju juurde, kuid tundsin, et soovin rohkem suhelda ja otsustasingi tulla edasi noorsootöösse.

KONTAKT:
e-mail: triinu.pajuste[at]raenoortekeskus.ee, tel. Tel +372 55617846