Jüri noorsootöötajad

BIRGIT KUSLAP

Mina olen päris väiksest külast põldude ja metsade vahelt Peipsi lähedalt, olen elanud nii Tartus kui ka Tallinnas, kuid mu süda on sellegi poolest jäänud maale. Olen seiklusi otsiv noor, kes naudib nii reisimist kui ka uute sõprade saamist, kuid samas iga natukese aja tagant üritan minna maale, et metsas jalutada, värsket õhku hingata ning linnulaulu kuulata.
Kooli ajal olen tegelenud tantsimise, korvpalli kui ka saalihokiga. Neid tegevusi naudin ka praegu, kuid kahjuks pole võimalust nendega igapäevaselt tegeleda.
Noortega olen tegelenud noorteorganisatsioon Eesti 4H kaudu juba aastaid, seal olen noortele korraldanud laagreid ja üritusi. Nüüd tahan noortele ka noortekeskuses pakkuda oma teadmisi ning oskusi ning muuta nende päevad põnevamaks.

KONTAKT                                                                                                                                                        e-mail: birgit.kuslap[at]raenoortekeskus.ee, tel. +372 55617846

TRIINU PAJUSTE

Olen Tallinnast pärit rõõmsameelne ja hakkaja inimene. Väga kohusetundlik ja avatud suhtleja. Terve elu olen elanud Tallinnas, aga suved veetsin oma maakodus Läänemaal või Hiiumaal. Meeldivad loomad ja looduses niisama ringi käia. Olen jõudnud palju ka proovida, näiteks jaapani keelt väheke õppinud, taipoksi proovinud ja tegelenud ka kõhutantsuga. Iluvõimlemises käinud ja sinna hulka ka natuke balletti. Talvel meeldib mäesuuska sõita. Reisida mulle meeldib, aga Euroopast kaugemale pole veel jõudnud. Varem olen töötanud lasteaias ja kokku puutunud ka erivajadustega lastega. See andis mulle palju juurde, kuid tundsin, et soovin rohkem suhelda ja otsustasingi tulla edasi noorsootöösse.

KONTAKT:
e-mail: triinu.pajuste[at]raenoortekeskus.ee, tel. Tel +372 55617846