Sinine leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Autoorienteerumine – “Nutikalt liikvel”

Rae Noortekeskusel on ka sel aastal rõõm kutsuda kõiki huvilisi kontaktivabale autoseiklusele Rae vallas, mis leiab aset 29. jaanuaril stardiga 10.00-16.00. Startida võib vabalt valitud kohast, mis asub Rae Vallas. Sel aastal läheb aeg kõikide tiimide jaoks käima kell 10.00 ja rada on avatud kuni 16.00-ni. Eraldi starti vajutama ei pea. Nii nagu üritusele kohane, siis saab esikolmik autasustatud ning lisaks loositakse ka kõigi osalejate vahel välja vahvaid auhindu.
Ei ole varem midagi autoorienteerumisest kuulnud? Ära karda! Autoorienteerumise käigus saad proovile panna nii ennast kui ka oma meeskonda ning veenduda, kui hästi kodukanti tunned! Orienteerumisel on kokku 40 kontrollpunkti ning iga punkti kohta on Nutilogi äpis küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastuse saab sisestada äppi. Punkte saab fikseerida punktist 50 meetri raadiuses ja selleks peab telefonis sisselülitatud olema telefoni GPS.
Mida läheb vaja üritusel osalemiseks? Kindlasti ära unusta kodus selga panna ilmale vastav riietus, tasku hästi näitav tasku- või pealamp ning laetud akuga nutitelefon, et punkte Nutilogisse sisestada. Kindlasti tuleb meeles pidada, et Nutilogi äppi tohib logida vaid registreerimisel kasutatud tiimi nime või tiimi liikme täis nimega.
Orienteerumine toimub seikluskaardi järgi, mida on võimalik saada kell 10.00-15.00 aadressilt Krati Tee 2, Rae Vald (Spot of Tallinna III korrus- noortekeskuse uks). Lisaks saadetakse ka pdf vormingus seikluskaart meilidele ürituse alguses.
NB! Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Liikluseeskirjade järgimist kontrollib Nutilogi äpp.
Peale meeskonna registreerimist saadame info teie e-mailile osalustasu tasumise osas. Osalustasu on summas 8€ ning ning seda saab tasuda minnes allolevale lingile.
Registeerimine ning osalustasu tasumine: https://www.seiklusministeerium.ee/nutikalt22/
Üritust korraldame koostöös Seiklusministeeriumiga. Korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi seikluse sisus ja reeglites.
Rohkem infot: Enely Melsas, enely.melsas@raenoortekeskus.ee, +372 5592 3477