Sinine leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Viie Päeva Kämp 2023

!REGISTREERIMINE LAAGRISSE LÕPPENUD!

Rae Noortekeskuse korraldatud laager Viie Päeva Kämp tuleb taas!

Viie Päeva Kämp on Rae noortele suunatud päevalaager, kus saab arendada oma loovust, käia matkamas ja väljasõitudel, mängida mänge ja eelkõige – nautida Eesti suve! Kämp toimub kahes vahetuses ning üks vahetus kestab viis päeva.

Millal Kämp toimub? I vahetus on 10.-14. juuli 2023, II vahetus toimub 17.-21. juuli 2023.

Kus rühmad asuvad? Peetris, Jüris, Vaidas, Lagedil, Järvekülas.

Kohtade hetkeseis?

I vahetus: Peetri (täis), Järveküla (täis), Jüri (täis), Vaida (kohti on), Lagedi (täis).
II vahetus: Peetri (täis), Järveküla (täis), Jüri (täis), Vaida (kohti on), Lagedi (kohti on).

Kui soovitud rühma pole kohti enam, siis on võimalik registreerida laps läbi alloleva Google vormi vastavasse rühma. Sellisel juhul on laps ootelistis ning juhul, kui rühmas koht vabaneb, siis võtame ühendust. Teise variandina on võimalik registreerida laps rühma, kus kohti jagub. Sellisel juhul tasub arvestada, et päevad algavad ja lõppevad vastava piirkonna noortekeskuses.

Kellele laager on? Noored vanuses 7-14 (7-aastased peavad olema käinud 1. klassis). Noor saab osaleda ühes vahetuses.

Kui palju on osalustasu? 75€/noor. 

Mitu noort rühmas on? 15 noort/rühm.

Kas laager on ööbimisega? Ei, tegu on päevalaagriga ehk õhtuks läheb igaüks oma koju magama.

Mida laagris tehakse? Viie päeva jooksul tehakse iga päev erinevaid tegevusi nii noortekeskuses kui ka kaugemal. Päev algab ja lõppeb piirkonna noortekeskuses. Sel aastal teeme kolm väljasõitu muuseumisse, loodusesse ja seiklusparki. Ülejäänud päevad veedetakse noortekeskustes ja selle ümbruses ning osaletakse töötubades ja mängitakse õue- ja lauamänge. Päev kestab üldiselt kl 10-17, aga need kellaajad võivad muutuda nt tulenevalt väljasõidust. Laagripäevadel on tagatud lõuna ja tervislik vahepala.

Laps ei saa laagris osaleda? Kui olete lapse ära registreerinud ja selgub, et ta ei saa osaleda, siis palun anda sellest esimesel võimalusel märku aadressil ragne.toompere@raenoortekeskus.ee. Kui laagritasu on juba tasutud ja selgub, et laps ei saa osaleda, siis laagritasu ei tagastata.

Kes on laagrikasvatajad? Laagrikasvatajad on vastava kvalifikatsiooniga noorsootöötajad.

Kuidas registreerida saab? Registreerimise aluseks on vormi täitmine lapsevanema poolt. Kui registreerimisvorm on täidetud, võtame e-maili teel ühendust hiljemalt 5 tööpäeva jooksul lapse pääsemise/mittepääsemise kohta laagrisse. Saadame laagridokumendid, mida tuleb digitaalselt allkirjastada. Mais/juunis saadetakse lapsevanemale vallavalitsuse poolt laagriarve. Umbes nädal enne laagrialgust saadetakse laagrikasvataja poolt täielik laagrikava ja infokiri. Registreerimine on avatud kuni 11.05.2023 või kuniks kohad on täis. REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD.

Lisainfo:

Ragne Toompere

ragne.toompere@raenoortekeskus.ee

+372 5558 1478