Sinine leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Otsime oma ridadesse mobiilset noorsootöötajat!

Ettevõte ikoon Rae Noortekeskus

Otsime oma ridadesse üht avatud ja noortemeelset mobiilset noorsootöötajat!

Mobiilse noorsootöötajana tegutsed Sa noortekeskustest väljaspool, et saavutada noortega vahetu ja turvaline kontakt.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • Sobivate kanalite ja viiside kaardistamine noortega suhtlemiseks
  • Noortega suhtlemine nende keskkonnas (tänaval, poodides, sotsiaalmeedias jne)
  • Noortele suunatud tegevuste planeerimine koostöös noorte endiga
  • Koostöö teiste kohalike spetsialistidega
  • Nõustamine ja ennetustöö MoNo teenuse väljatöötamine Rae vallas

MEIE OOTUSED:

  • Erialane taust
  • Hea eesti keele oskus ning kasuks tuleb vene/inglise keele oskus
  • Julgus suhelda ning kohaneda erinevates olukordades
  • Oskus tegutseda tiimis
  • Olla kursis noorte seas päevakajaliste teemadega
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

OMALT POOLT PAKUME:

  • Puhkust 35 päeva aastas
  • Töötasu 1450 eurot täiskoormusel
  • Võimalus teha tööd osa- või täiskoormusel
  • Võimalusi ennast koolitada ja täiendada
  • Töövahendeid sh tööriietus
  • Toetavat meeskonda
  • Loominguvabadust tööpäeva ja tegevuste planeerimisel
  • Sõidukompensatsiooni

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel Töökoht asub Rae vallas

Kui tunned, et see töö on just Sinule sobiv, saada palun elulookirjeldus hiljemalt 23.06.2024 e-posti aadressile kristina.firsova@raenoortekeskus.ee Täiendav info: tel 55632195