Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Järveküla noortekeskus

Alates 01.06.2024 on Järveküla Noortekeskus ajutiselt suletud. Otsime hetkel Järveküla Noortekeskusele uut asukohta. Lähim noortekeskus on Peetri Noortekeskus, mis asub Peetris, Peetri Keskuse (Küti tee 2) teisel korrusel. Külasta ka meie teisi noortekeskuseid Jüris, Lagedil ja Vaidas.

  • Ikoon +372 5592 3477
Rae Noortekeskus placeholder
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Oluline teadaanne seoses Järveküla Noortekeskusega!
Seoses Spot of Tallinna sulgemisega läheb ajutiselt Järveküla Noortekeskus kinni. Rae Noortekeskus otsib hetkel aktiivselt Järveküla Noortekeskusele uut asukohta. Anname endast parima, et peagi saaksime Järveküla Noortekeskuse taas juba uues asukohas avada.
Meie laagrid ja malevad toimuvad ikka plaanipäraselt.
Kõik noored on oodatud külastama meie teisi noortekeskuseid Peetris, Jüris, Vaidas ja Lagedil.

Facebook:
https://www.facebook.com/jarvekulanoortekeskus
Instagram:
https://www.instagram.com/jarvekula_noortekeskus/

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Siiri Saar

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55923477

Minu nimi on Siiri. Olen pealinnas sündinud ja üles kasvanud. Vabal ajal meeldib mulle tegeleda nahkkäsitöö valmistamise ja aeroobikaga. Oman varasemat laste- ja noortega töötamise kogemust. Olen eelnevalt samuti töötanud noorsootöötajana. See on arendanud minu suhtlemis- ja kuulamisoskust, empaatiavõimet ning mõistmisoskust. Mulle on oluline teha tööd, mis mulle meeldib. Mind motiveerib mitmekesine töö, rutiini puudumine ning akadeemiline ja loominguline vabadus töös. Mulle pakub huvi noortega töötamine - pakkuda noortele sisukat vaba aja veetmise võimalust noorsootöös osalemise kaudu.