Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Järveküla noortekeskus

Järveküla Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26  eluaastat. Meie juures on võimalik mängida piljardit, lauamänge ja palju muud põnevat.

  • Ikoon Krati tee 2, Peetri, 75312 Rae Vald (Spot of Tallinna III korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5592 3477
Järveküla noortekeskus
Järveküla noortekeskus
Järveküla noortekeskus
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Järveküla Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26  eluaastat. Meie juures on võimalik mängida piljardit, lauamänge ja palju muud põnevat. Mängusõpradele on kohapeal olemas PlayStation 3 ja 4. Koos noorsootöötajaga saab siin ägedaid asju meisterdada, ühiselt projekte luua ning sündmuseid korraldada.

Kui soovid lihtsalt mõtteid koguda, sõpradega mõnda ettevõtmist planeerida või natukene puhata, siis on meil ka selle jaoks pisikene nurgakene olemas.

Siin noortekeskuses me armastame teha palju väljasõite, kutsuda külla põnevaid persoone, viia ühiselt läbi sündmuseid, teha filmiõhtuid ja meisterdamise päevi ja kokata maitsvaid kõhutäisi. Noorte vaieldamatu lemmik on meie Noorteka ÖÖ sündmuste sari, mida proovime ühiselt korraldada koolivaheaegadel.

Kõige paremini saad meist muidugi teada siis, kui ise kohale tuled! Kohtumiseni noortekas!

Facebook:
https://www.facebook.com/jarvekulanoortekeskus
Instagram:
https://www.instagram.com/jarvekula_noortekeskus/

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Enely Melsas

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55923477

Ma olen pärit Kesk-Eestist ning paar aastat tagasi asusin elama Tallinna. Eelnevalt olen töötanud nii huvijuhina kui ka mitme huviringi juhendajana. Vabal ajal meeldib mulle tegeleda fotograafiaga ning katsetada uusi retsepte (kokata). Kui eraelu ning ülikooli kõrvalt aega jääb, meeldib mulle ka üritustel vabatahtlikuks olla.

Eelkõige meeldib mulle aga tegeleda noortega ning noortega koos viia ellu vahvaid tegemisi või mõtteid. Ei ole ideed või unistust, mida ei oleks võimalik ellu viia!