Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Järveküla noortekeskus

Järveküla Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26  eluaastat. Meie juures on võimalik mängida piljardit, lauahokit, lauamänge ja palju muud põnevat.

  • Ikoon Krati tee 2, Peetri, 75312 Rae Vald (Spot of Tallinna III korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5592 3477
Järveküla noortekeskus
Järveküla noortekeskus
Järveküla noortekeskus
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Järveküla Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26  eluaastat. Meie juures on võimalik mängida piljardit, lauahokit, lauamänge ja palju muud põnevat. Mängusõpradele on kohapeal olemas PlayStation 3. Koos noorsootöötajaga saab siin ägedaid asju meisterdada, ühiselt projekte luua ning sündmuseid korraldada.

Kui soovid lihtsalt mõtteid koguda, sõpradega mõnda ettevõtmist planeerida või natukene puhata, siis on meil ka selle jaoks pisikene nurgakene olemas.

Siin noortekeskuses me armastame teha palju väljasõite, kutsuda külla põnevaid persoone, viia ühiselt läbi sündmuseid, teha filmiõhtuid ja meisterdamise päevi ja kokata maitsvaid kõhutäisi. Noorte vaieldamatu lemmik on meie Noorteka ÖÖ sündmuste sari, mida proovime ühiselt korraldada koolivaheaegadel.

Kõige paremini saad meist muidugi teada siis, kui ise kohale tuled! Kohtumiseni noortekas!

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Marii Rein

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55923477

Mina olen Marii, reisi- ja seiklushimuline kultuuriarmastaja. Igal vabamalgi hetkel naudin teatris käimist, reisimist, loodust ja aega oma perekonnaga. Rae Vald on minu kodukoht ning see on mulle alati armas olnud, siia panustan suurima hea meelega. Minu jaoks on oluline avatud suhtlus ning usaldus. Just tänu nendele asjadele tunnen, et saan koos noortega ellu viia ka kõige pöörasemaid ideid.

“Mõni inimene näeb asju, nagu need on, ja küsib: “Miks?” Mina unistan asjadest, mida pole kunagi olnud, ja küsin: “Miks mitte?” ”
George Bernard Shaw