Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Jüri Noortekeskus

Jüri Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26 eluaastat. Meie juures on võimalik mängida PS4 ja erinevaid lauamänge ning alati on võimalus midagi vahvat meisterdada.

  • Ikoon Laste tänav 3, Jüri 75305, Rae vald
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon Triinu: +372 55617846 Silvia: +372 58518973
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Jüri Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26 eluaastat. Meie juures on võimalik mängida X-boxi ja erinevaid lauamänge ning alati on võimalus midagi vahvat meisterdada.

Noortekeskus korraldab regulaarselt mitmesuguseid üritusi, töötubasid ja väljasõite.
Tänu Jüri Noortekeskuse heale asukohale Jüri Gümnaasiumi vahetus läheduses on võimalik kasutada erinevate tegevuste läbiviimiseks kooli ja spordikeskuse ruume.

Samuti on noored väga oodatud oma ideid ellu viima. Ideede teostamisel aitavad noori noortekeskuse noorsootöötajad, kellega võib alati jagada oma muresid ja rõõme.

Astu julgelt läbi ja saa osa noortekeskuse üritustest!

Facebook:
https://www.facebook.com/jyrinoortekeskus
Instagram:
https://www.instagram.com/jyrinoortekeskus/

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Triinu Pajuste

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55617846

Olen Tallinnast pärit rõõmsameelne ja hakkaja inimene. Väga kohusetundlik ja avatud suhtleja. Terve elu olen elanud Tallinnas, aga suved veetsin oma maakodus Läänemaal või Hiiumaal. Meeldivad loomad ja looduses niisama ringi käia. Olen jõudnud palju ka proovida, näiteks jaapani keelt väheke õppinud, taipoksi proovinud ja tegelenud ka kõhutantsuga. Iluvõimlemises käinud ja sinna hulka ka natuke balletti. Talvel meeldib mäesuuska sõita. Samuti meeldib mulle ka reisida. Varem olen töötanud lasteaias ja kokku puutunud ka erivajadustega lastega. See andis mulle palju juurde, kuid tundsin, et soovin rohkem suhelda ja otsustasingi tulla edasi noorsootöösse.

Silvia Kuusik

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 5851 8973

Minu nimi on Silvia Kuusik ja olen pärit Rakverest. Olen tegelenud laulmise ja näitlemisega peaaegu kogu oma elu ja need on asjad mida mulle siiani meeldib teha. Noorsootöö valisin, sest mulle meeldivad lapsed ja noored ning tunnen, et oskan nendega hästi samastuda.