Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Jüri Noortekeskus

Jüri Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26 eluaastat. Meie juures on võimalik mängida PS4 ja erinevaid lauamänge ning alati on võimalus midagi vahvat meisterdada.

  • Ikoon Laste tänav 3, Jüri 75305, Rae vald
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 55617846
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Jüri Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored vanuses 7-26 eluaastat. Meie juures on võimalik mängida X-boxi ja erinevaid lauamänge ning alati on võimalus midagi vahvat meisterdada.

Noortekeskus korraldab regulaarselt mitmesuguseid üritusi, töötubasid ja väljasõite.
Tänu Jüri Noortekeskuse heale asukohale Jüri Gümnaasiumi vahetus läheduses on võimalik kasutada erinevate tegevuste läbiviimiseks kooli ja spordikeskuse ruume.

Samuti on noored väga oodatud oma ideid ellu viima. Ideede teostamisel aitavad noori noortekeskuse noorsootöötajad, kellega võib alati jagada oma muresid ja rõõme.

Astu julgelt läbi ja saa osa noortekeskuse üritustest!

Facebook:
https://www.facebook.com/jyrinoortekeskus
Instagram:
https://www.instagram.com/jyrinoortekeskus/

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Triinu Pajuste

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55617846

Olen Tallinnast pärit rõõmsameelne ja hakkaja inimene. Väga kohusetundlik ja avatud suhtleja. Terve elu olen elanud Tallinnas, aga suved veetsin oma maakodus Läänemaal või Hiiumaal. Meeldivad loomad ja looduses niisama ringi käia. Olen jõudnud palju ka proovida, näiteks jaapani keelt väheke õppinud, taipoksi proovinud ja tegelenud ka kõhutantsuga. Iluvõimlemises käinud ja sinna hulka ka natuke balletti. Talvel meeldib mäesuuska sõita. Samuti meeldib mulle ka reisida. Varem olen töötanud lasteaias ja kokku puutunud ka erivajadustega lastega. See andis mulle palju juurde, kuid tundsin, et soovin rohkem suhelda ja otsustasingi tulla edasi noorsootöösse.

Maarek Paalberg

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55617846

Tere! Mina olen Maarek! Mina olen avatud ning rõõmsameelne Keila päritolu inimene. Juba noorest vanusest on mind peamiselt huvitanud vägagi kindlat tüüpi tegevused, milleks on muusika, kunst ning lugemine. Ainsaks hobiks, mis humanitaarse suuna alt välja saab jätta, on Judo, mis on ühtlasi ka minu kauakestvaim hobi.

Hobidest nii palju, et muusika kohalt on mul ka bänd The All Abouts. koosseis on veel küllaltki noor, kuid sellele vaatamata, on minu meelest äärmiselt vinge punt, kes areneb koosseisuna kiiresti! Minu kunsti saab näha näiteks Keila Noortekeskuse seinalt, kus maalisin töömalevlaste maalingute kõrvale ka ise ühe suurema pildi. Judoga olen tegelenud nii umbes 18-19 aastat, ning see spordiala on suuresti mõjutanud minu vaimset kasvu.

Vahetult enne aastaks Austraaliasse kolimist, tegutsesin Keila Noortekeskuses ning juba kaugel maal olles, avastasin, et igatsen seda üle kõige. Noorsootöö juures meeldib mulle, et tegeledes teiste abistamise ja inspireerimisega, saab avastada nii mõndagi huvitavat enda kohta. Selle ametikoha peal saab kõvasti tegeleda enesearendusega ning selle kaudu ka teisi toestada. Leian, et nii, kuidas on noorsootöötaja amet suunata ning abistada noori, nii aitab see ka noorsootöötajal edasi areneda ning kasvada.