Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Mobiilne noorsootöö

Rae Noortekeskus on katsetanud erinevaid mobiilse noorsootöö praktikaid vahelduva eduga 2020. aastast saati alates COVID-i puhangust, mil ühiskond kinni läks. 2023. aastast alates on Rae Noortekeskuses ka eraldi mobiilsed noorsootöötajad, kes keskenduvad noortekeskuste ruumidest kaugemale.

  • Ikoon Kontor: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon +372 5830 0124 ; +372 59002563
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Mobiilsest noorsootööst lähemalt

Mobiilne noorsootöö (edaspidi ka MoNo) nagu nimigi viitab, on oma olemuselt liikuv ning tööd tehakse noortekeskuste ruumidest väljaspool – seal, kus on noored. Nendeks kohtadeks võivad olla bussijaamad, skatepargid, kaubanduskeskused, pargid, tänavad, aga ka erinevad sotsiaalmeedia platvormid. Mobiilse noorsootöö eesmärk on pakkuda tuge, võimalusi ja teadmisi noorte enesearenguks, oskuste arendamiseks ning positiivseks mõjuks nende elule. Soovime luua kogukonnas koostöövõrgustik ja olla noorte hääle käepikenduseks.

Jälgi mobiilse noorsootöö tegemisi sotsiaalmeedias:

Rae MoNo Instagramis

Rae MoNo Facebookis

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Aljona Vinogradova

Mobiilne noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 5830 0124

Hei! Mina olen Aljona ja tulen Kohila vallast. Oled uudishimulik, rõõmsameelne ja seikleja. Mulle meeldib viibida looduses, maalida, õppida, mängida jalgpalli ning lauamänge. Noorsootööga olen seotud olnud lapsest saadik ning selle ajaga olen saanud kirjutada mitmeid projekte, korraldanud sündmusi ja lihtsalt lustinud. Tänu suurele huvile sain hiljuti omandatud kõrghariduse selles valdkonnas. Kõige rohkem mulle meeldib noorsootöös mitmekesisus, võimalused, vabadus ning energia, mida noortega saame üksteisele kanda. Mulle meeldivad väljakutsed ja iseloomu poolt olen “teeme ära” noorsootöötaja.

Laura Loikmann

Mobiilne noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 59002563

Olen Laura ja tulen Raasiku vallast. Minu hobideks on laulmine, raamatute lugemine ja lauamängude mängimine. Valisin noorsootöö, sest see on suure missiooniga töö - selle kaudu saan noortele pakkuda läbi erinevate tegevuste oma tugevuste ja annete leidmise rõõmu, õnnestumisi, eneseületusi jne. Samas saan ka ise areneda noorte kõrvalt, sest see töö on nii mitmekülgne ja pakub iga päev uusi võimalusi.