Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Mobiilne noorsootöö

Rae Noortekeskus on katsetanud erinevaid mobiilse noorsootöö praktikaid vahelduva eduga 2020. aastast saati alates COVID-i puhangust, mil ühiskond kinni läks. 2023. aastast alates on Rae Noortekeskuses ka eraldi mobiilsed noorsootöötajad, kes keskenduvad noortekeskuste ruumidest kaugemale.

  • Ikoon Kontor: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon +372 5830 0124
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Mobiilsest noorsootööst lähemalt

Mobiilne noorsootöö (edaspidi ka MoNo) nagu nimigi viitab, on oma olemuselt liikuv ning tööd tehakse noortekeskuste ruumidest väljaspool – seal, kus on noored. Nendeks kohtadeks võivad olla bussijaamad, skatepargid, kaubanduskeskused, pargid, tänavad, aga ka erinevad sotsiaalmeedia platvormid. Mobiilse noorsootöö eesmärk on pakkuda tuge, võimalusi ja teadmisi noorte enesearenguks, oskuste arendamiseks ning positiivseks mõjuks nende elule. Soovime luua kogukonnas koostöövõrgustik ja olla noorte hääle käepikenduseks.

Jälgi mobiilse noorsootöö tegemisi sotsiaalmeedias:

Rae MoNo Instagramis

Rae MoNo Facebookis

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Aljona Vinogradova

Mobiilne noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 5830 0124

Hei! Mina olen Aljona ja tulen Kohila vallast. Oled uudishimulik, rõõmsameelne ja seikleja. Mulle meeldib viibida looduses, maalida, õppida, mängida jalgpalli ning lauamänge. Noorsootööga olen seotud olnud lapsest saadik ning selle ajaga olen saanud kirjutada mitmeid projekte, korraldanud sündmusi ja lihtsalt lustinud. Tänu suurele huvile sain hiljuti omandatud kõrghariduse selles valdkonnas. Kõige rohkem mulle meeldib noorsootöös mitmekesisus, võimalused, vabadus ning energia, mida noortega saame üksteisele kanda. Mulle meeldivad väljakutsed ja iseloomu poolt olen “teeme ära” noorsootöötaja.

Hugo Kuhlbach

Mobiilne noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 5900 2563

Olen 20-aastane elurõõmus ja sotsiaalne noormees. Vabal ajal meeldib mulle käia trennis ja vaadata sporti, eriti jalgpalli. Ma ei pelga suhtlemist ja usun, et koos leiame igale elu probleemile lahenduse. Igaüks vajab kedagi, kes teda toetaks ja temasse usuks.