Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Kontakt

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi, Jüri, Järveküla, Vaida ja Peetri.

  • Ikoon Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald
  • Ikoon Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae vald (Peetri Keskuse 2. korrus)
  • Ikoon kati.orgmets@raenoortekeskus.ee
  • Ikoon +372 55632195
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi Noortekeskus, Jüri Noortekeskus, Järveküla Noortekeskus, Vaida Noortekeskus ja Peetri Noortekeskus. Noortekeskuste kontaktinfo leiad vastava noortekeskuse lingi alt.

Lisaks plaanilisele noorsootööle, korraldab Rae Noortekeskus igal aastal noortele suunatud suursündmusi: nutiorienteerumine, Rae Noortekonverents, lastekaitsepäev, Rae Õpilasmalev, Viie Päeva Kämp, Rae Noortefestival, ettevõtlikkuse laager, draama- ja loovuslaager ja lauamängulaager.

Rae Noortekeskus ametlik info:

  • Registrikood: 75039758
  • Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri 75312, Rae vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald

Andmekaitsespetsialist: Grete Pihlakas
E-mail:
andmekaitse@rae.ee

Sul on küsimusi? Meil on vastused! Võtame meiega ühendust läbi Rae Noortekeskuse kodulehe Chati või kirjuta ragne.toompere@raenoortekeskus.ee.

Tegutseme sotsiaalmeedias:

Facebook: RaeNoortekeskus
Instagram: raenoortekeskus

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Kati Orgmets

Juhataja

Mobiili ikoon +372 55632195

Olen Saaremaalt pärit kohusetundlik ning ettevõtlik inimene. Iseloomult olen sõbralik ja avatud suhtumisega. Mulle meeldivad erinevad väljakutsed nii töö- kui eraelus. Vabal ajal naudin sõprade seltskonda ja ühiseid aktiivseid tegevusi. Aktiivne eluviis on saatnud mind juba noorest saati. Osalemine erinevates projektides ning Kodutütarde tegevustes tekitasid minus huvi noorte ja noorsootöö vastu. Sealt ka otsus omandada kõrgharidus noorsootöö erialal. Mulle meeldib noorsootöö juures selle mitmekesisus ja avatud võimalused.

Ragne Toompere

Infospetsialist

Mobiili ikoon +372 55581478

Hei! Mina olen Ragne ja olen pärit Tartust, kuid viimased paar aastat Tallinnas elanud. Olen varasemalt tegelenud mitmeid aastaid ujumise, võistlustantsu ja võrkpalliga ning oma vaba aega meeldib ka sisustada aktiivselt. Peamiselt käin jooksmas, jõusaalis ning poksimas, pisut sekka ka taliujumist ning telkimist. Olen vääääga suur mälumängude ja Kuldvillaku fänn!

Liia Kass

Projektijuht

Mobiili ikoon +372 55622211

Hei! Mina olen Liia, seiklejahing, kes on elanud ja üles kasvanud Tartus, kuid ära eksinud ka Tapale ning hetkel elan hoopis Tallinnas. Noorsootööga olen seotud olnud juba üle kümne aasta. Alguse sai see noortevolikogust, mida lõpuks ka juhtisin. Olen olnud mobiilne noorsootöötaja, Kaitseliidus noorteinstruktor ning toetanud ka NEET noori. Olen aru saanud, et minu kutsumus on just töötada koos noortega ja noorte heaks. Vabal ajal meeldib mulle väga avastada loodust ning võtta vastu erinevaid põnevaid väljakutseid, mis alguses hirmutavad, aga pärast toovad naeratuse näole. Hetkel lisaks tööle õpin ka Tallinna Ülikoolis andragoogikat ja see on siiamaani olnud väga silmiavav seiklus.