Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Kontakt

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi, Jüri, Järveküla, Vaida ja Peetri.

  • Ikoon Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald
  • Ikoon Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae vald (Peetri Keskuse 2. korrus)
  • Ikoon killu.sika@raenoortekeskus.ee
  • Ikoon +372 55622211
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi Noortekeskus, Jüri Noortekeskus, Järveküla Noortekeskus, Vaida Noortekeskus ja Peetri Noortekeskus. Noortekeskuste kontaktinfo leiad vastava noortekeskuse lingi alt.

Lisaks plaanilisele noorsootööle, korraldab Rae Noortekeskus igal aastal noortele suunatud suursündmusi: nutiorienteerumine, Rae Noortekonverents, lastekaitsepäev, Rae Õpilasmalev, Viie Päeva Kämp, Rae Noortefestival, ettevõtlikkuse laager, draama- ja loovuslaager ja lauamängulaager.

Rae Noortekeskus ametlik info

Registrikood: 75039758

Andmekaitsespetsialist: Grete Pihlakas
E-mail:
andmekaitse@rae.ee

Sul on küsimusi? Meil on vastused! Võtame meiega ühendust läbi Rae Noortekeskuse kodulehe Chati või kirjuta ragne.toompere@raenoortekeskus.ee.

Tegutseme sotsiaalmeedias:

Facebook: RaeNoortekeskus
Instagram: raenoortekeskus

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Killu Sika

Juhataja

Mobiili ikoon +372 55622211

Olen pärit Kest-Eestist, kuid viimased aastad olen elanud Tallinnas. Eelnevalt olen 2,5 aastat töötanud Lagedi noortekeskuses noorsootöötajana ning olen samuti olnud rühmajuht noortele Kodutütardele. Olen suur matkasell ning meeldib looduses viibida, mis on ajendanud mind tegutsema ka kaitseliidus. Oma vabal ajal naudin häid raamatuid, filme ning kvaliteetaega oma pere, lähedasemate sõprade ning loomadega.

Ragne Toompere

Infospetsialist

Mobiili ikoon +372 55581478

Hei! Mina olen Ragne ja olen pärit Tartust, kuid viimased paar aastat Tallinnas elanud. Olen varasemalt tegelenud mitmeid aastaid ujumise, võistlustantsu ja võrkpalliga ning oma vaba aega meeldib ka sisustada aktiivselt. Peamiselt käin jooksmas, jõusaalis ning poksimas, pisut sekka ka taliujumist ning telkimist. Olen vääääga suur mälumängude ja Kuldvillaku fänn!

Kati Orgmets

Projektijuht

Mobiili ikoon +372 55632195

Olen Saaremaalt pärit lõbus ja kohusetundlik inimene. Mulle meeldib huumor ja liikumine värskes õhus. Noorest peale on mulle meeldinud ka jalgrattaga sõitmine ning erinevaid laagrid ja matkad.
Peale keskkooli suundusin Tallinnasse noorsootööd õppima. Mulle meeldib noorsootöö juures selle mitmekesisus ja avatud võimalused.