Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Kontakt

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi, Jüri, Järveküla, Vaida ja Peetri.

  • Ikoon Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald
  • Ikoon Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae vald (Peetri Keskuse 2. korrus)
  • Ikoon kristina.firsova@raenoortekeskus.ee
  • Ikoon +372 55632195
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi Noortekeskus, Jüri Noortekeskus, Järveküla Noortekeskus, Vaida Noortekeskus ja Peetri Noortekeskus. Noortekeskuste kontaktinfo leiad vastava noortekeskuse lingi alt.

Lisaks plaanilisele noorsootööle, korraldab Rae Noortekeskus igal aastal noortele suunatud suursündmusi: nutiorienteerumine, Rae Noortekonverents, lastekaitsepäev, Rae Õpilasmalev, Viie Päeva Kämp, Rae Noortefestival, ettevõtlikkuse laager, draama- ja loovuslaager ja lauamängulaager.

Rae Noortekeskus ametlik info:

  • Registrikood: 75039758
  • Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri 75312, Rae vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald

Andmekaitsespetsialist: Ahto Pahk
E-mail:
andmekaitse@rae.ee

Sul on küsimusi? Meil on vastused! Võtame meiega ühendust läbi Rae Noortekeskuse kodulehe Chati või kirjuta marii.rein@raenoortekeskus.ee.

Tegutseme sotsiaalmeedias:

Facebook: RaeNoortekeskus
Instagram: raenoortekeskus

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Kristina Firsova

Juhataja

Mobiili ikoon +372 55632195

Tšau! Mina olen Kristina ja mina olen pealaest jalatallani noorsootöötaja. Peale väikest pausi ja uue emarolli omandamist ma ootan naasmist oma armastatud noorsootöömaailma, mis on täis huvitavaid väljakutseid, seiklusi, aga mis peamine – inspireerivaid inimesi! Olen kindel, et juba õige pea, kui saame Rae valla noortega veelgi lähemalt tuttavaks, suudame koos nendega teha palju olulisi avastusi ja viia ellu kõige julgemaid ideid, et meie vald muutuks veelgi paremaks, turvalisemaks ja nooruslikumaks!

Mari-Liis Küüsmaa

Projektijuht - Rae Õpilasmaleva korraldaja

Mobiili ikoon +372 55622211

Olen lõpetanud noorsootöö korralduse magistrikraadi ning valdkonnas tegutsenud umbes 10 aastat. Rae vallas olen eelnevalt tegutsenud erinevates noorsootöö rollides. Hetkel lisaks tööle kasvatan kahte last ning pean oluliseks tervislike eluviise. Mulle meeldib lugeda ning käia kas jalutamas, jooksmas või jõusaalis. Valisin noorsootöö valdkonna, sest mulle meeldib noortega koos töötada ning leida võimalusi, kus nemad saaksid ennast teostada.

Marii Rein

Infospetsialist

Mobiili ikoon +372 55581478

Hei! Mina olen Marii, olen üles sirgunud Rae Vallas ning kohalik noorsootöö ja kultuur on mulle väga hingelähedased. Armastan reisimist ja teatrit.