Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Kontakt

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi, Jüri, Järveküla, Vaida ja Peetri.

  • Ikoon Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald
  • Ikoon Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae vald (Peetri Keskuse 2. korrus)
  • Ikoon kristina.firsova@raenoortekeskus.ee
  • Ikoon +372 59002563
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Rae Noortekeskus on Rae Vallavalitsuse poolt hallatav organisatsioon, mis pakub noorsootööteenust Rae vallas. See loodi 1. detsembril 2016. Rae Noortekeskuse alla kuulub viis noortekeskust: Lagedi Noortekeskus, Jüri Noortekeskus, Järveküla Noortekeskus, Vaida Noortekeskus ja Peetri Noortekeskus. Noortekeskuste kontaktinfo leiad vastava noortekeskuse lingi alt.

Lisaks plaanilisele noorsootööle, korraldab Rae Noortekeskus igal aastal noortele suunatud suursündmusi: nutiorienteerumine, Rae Noortekonverents, lastekaitsepäev, Rae Õpilasmalev, Viie Päeva Kämp, Rae Noortefestival, ettevõtlikkuse laager, draama- ja loovuslaager ja lauamängulaager.

Rae Noortekeskus ametlik info:

  • Registrikood: 75039758
  • Kontori aadress: Küti tee 4, Peetri 75312, Rae vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Juriidiline aadress: Aruküla tee 9, Jüri 75301, Rae vald

Andmekaitsespetsialist: Grete Pihlakas
E-mail:
andmekaitse@rae.ee

Sul on küsimusi? Meil on vastused! Võtame meiega ühendust läbi Rae Noortekeskuse kodulehe Chati või kirjuta ragne.toompere@raenoortekeskus.ee.

Tegutseme sotsiaalmeedias:

Facebook: RaeNoortekeskus
Instagram: raenoortekeskus

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Kristina Firsova

Juhataja

Mobiili ikoon +372 55632195

Tšau! Mina olen Kristina ja mina olen pealaest jalatallani noorsootöötaja. Peale väikest pausi ja uue emarolli omandamist ma ootan naasmist oma armastatud noorsootöömaailma, mis on täis huvitavaid väljakutseid, seiklusi, aga mis peamine – inspireerivaid inimesi! Olen kindel, et juba õige pea, kui saame Rae valla noortega veelgi lähemalt tuttavaks, suudame koos nendega teha palju olulisi avastusi ja viia ellu kõige julgemaid ideid, et meie vald muutuks veelgi paremaks, turvalisemaks ja nooruslikumaks!

Liia Kass

Projektijuht

Mobiili ikoon +372 55622211

Hei! Mina olen Liia, seiklejahing, kes on elanud ja üles kasvanud Tartus, kuid ära eksinud ka Tapale ning hetkel elan hoopis Tallinnas. Noorsootööga olen seotud olnud juba üle kümne aasta. Alguse sai see noortevolikogust, mida lõpuks ka juhtisin. Olen olnud mobiilne noorsootöötaja, Kaitseliidus noorteinstruktor ning toetanud ka NEET noori. Olen aru saanud, et minu kutsumus on just töötada koos noortega ja noorte heaks. Vabal ajal meeldib mulle väga avastada loodust ning võtta vastu erinevaid põnevaid väljakutseid, mis alguses hirmutavad, aga pärast toovad naeratuse näole. Hetkel lisaks tööle õpin ka Tallinna Ülikoolis andragoogikat ja see on siiamaani olnud väga silmiavav seiklus.

Marii Rein

Infospetsialist

Mobiili ikoon +372 55581478

Hei! Mina olen Marii, olen üles sirgunud Rae Vallas ning kohalik noorsootöö ja kultuur on mulle väga hingelähedased. Armastan reisimist ja teatrit.