Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Peetri noortekeskus

Peetri noortekeskuses ootavad noori erinevad mängukonsoolid, moodne köök, põnevad mängud ning vahvad noorsootöötajad.

  • Ikoon Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5344 0553
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Lisaks vaba aja veetmisele, on võimalus Peetri noortekeskuses osaleda kinoõhtutel, vestlusringides, kokkamistel ja muudes erinevates ühistegevustes. Vahel on külla tulemas ka mõni põnev külaline väljastpoolt noortekeskust.

Noortel on võimalus noortekeskuses saada tuge oma ideede elluviimiseks, näiteks korraldada ise mõnd sündmust. Kui soovid täpsemalt teada saada, mis me teeme, siis tule kohale, sest oma silm on kuningas.

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Raili Salvet

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Minu nimi on Raili (hellitavalt Raja) ja olen elupõline vaidakas. Mul panevad silmad särama ja südame kiiremini põksuma väga paljud asjad. Põhiline on see, et elu peab põnev olema ja mis antud hetkel kõnetab, siis seda uurin ja sukeldun uute teadmiste ning oskuste kütke. Nii ma olengi nagu hunt kriimsilm ja tema 9 ametit.
Lapsest saadik armastanud käsitööd, raamatuid lugeda, kiireid masinaid, looduses seigelda, muusikat kuulata, tantsida ja teatraalsust võib ka vürtsina sinna hulka lisada. Mulle meeldib oma ümber näha ilu ja korda, sellepärast võib mind näha vastavalt olukorrale, kas pintsel käes ja väga hoolitsetud või siis hoopis vastupidu, kummikud jalas ja käed mullas. Vaheldusrikkus on minu igapäev ja nii mulle meeldib.

Kristin Sitsi

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Minu nimi on Kristin ja olen pärit armsast kohast nimega Kehra.
Armas just sellepärast, et kõik näod ning kohad on nii tuttavad ja
teerajad kodused. Vabal ajal veedangi aega palju looduses ringi jalutades, lugedes või tantsides. Mulle meeldib väga joonistada, maalida, aga ka kunsti nautida. Mõned aastad tagasi läksin tööle lasteaeda ja nii koorus välja minu kutsumus tegeleda laste ja noortega. Kõige toredam on näha nende kasvamist, siirust ja ehedust ning saada osa sellest.

Roula Abdulhai

Vabatahtlik

Heyoo! I'm Roula. I'm 24 years old and I'm from Marrakech, Morocco. I like drumming, cooking and petting random dogs on the streets.
I am looking forward to learning more about the concept of youth work since it's relatively new in my region and to also learning how to teach and communicate with youngsters in a non-formal way!
I want to teach the Estonian kids more facts about my home country, the middle east in general. To educate them about what it means to be a Global Citizen including traditions and habits in a different parts of the world (hopefully the find it interesting enough!) and to help them understand that even though we come from different places, we still share the same humanitarian values and passions.