Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Peetri noortekeskus

Peetri noortekeskuses ootavad noori erinevad mängukonsoolid, moodne köök, põnevad mängud ning vahvad noorsootöötajad.

  • Ikoon Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5344 0553
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Lisaks vaba aja veetmisele, on võimalus Peetri noortekeskuses osaleda kinoõhtutel, vestlusringides, kokkamistel ja muudes erinevates ühistegevustes. Vahel on külla tulemas ka mõni põnev külaline väljastpoolt noortekeskust.

Noortel on võimalus noortekeskuses saada tuge oma ideede elluviimiseks, näiteks korraldada ise mõnd sündmust. Kui soovid täpsemalt teada saada, mis me teeme, siis tule kohale, sest oma silm on kuningas.

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Chärolin Klaos

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 55943204

Mina olen Chärolin ja mu lapsepõlverajad viivad mind Lõuna-Eestisse. Enamus elust on siiski möödunud Tallinnas või mööda ilma seigeldes. Olen suur reisisell ja muretu kulgeja, kes naudib vaheldust ja elupuänte. Mulle meeldib looduses olla, loomadega tegeleda, kunsti nautida ja muusikaüritusi külastada. Noorsootöösse sattusin ammu, kui suveperioodidel sai kaasa löödud lastelaagrites ja - hoidudes. Töötan noortega, sest hindan nende ehedat filtrita olekut ja lõputuid (geniaalseid) ideid. Mulle meeldib noorsootöö puhul, et see pakub võimalust end erinevates aspektides proovile panna, aga samal ajal on ka palju nalja ja rõõmu. Mu lemmikpäevad on, kui Peetri noored tulevad lagedale oma draama, show ja palagan etteastetega, mis lihtsalt on Broadway väärilised.

Kristin Sitsi

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Minu nimi on Kristin ja olen pärit armsast kohast nimega Kehra.
Armas just sellepärast, et kõik näod ning kohad on nii tuttavad ja
teerajad kodused. Vabal ajal veedangi aega palju looduses ringi jalutades, lugedes või tantsides. Mulle meeldib väga joonistada, maalida, aga ka kunsti nautida. Mõned aastad tagasi läksin tööle lasteaeda ja nii koorus välja minu kutsumus tegeleda laste ja noortega. Kõige toredam on näha nende kasvamist, siirust ja ehedust ning saada osa sellest.