Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Peetri noortekeskus

Peetri noortekeskuses ootavad noori erinevad mängukonsoolid, moodne köök, põnevad mängud ning vahvad noorsootöötajad.

  • Ikoon Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5344 0553
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Lisaks vaba aja veetmisele, on võimalus Peetri noortekeskuses osaleda kinoõhtutel, vestlusringides, kokkamistel ja muudes erinevates ühistegevustes. Vahel on külla tulemas ka mõni põnev külaline väljastpoolt noortekeskust.

Noortel on võimalus noortekeskuses saada tuge oma ideede elluviimiseks, näiteks korraldada ise mõnd sündmust. Kui soovid täpsemalt teada saada, mis me teeme, siis tule kohale, sest oma silm on kuningas.

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Kristi Lepp

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Olen Saaremaalt pärit, aktiivne ja rõõmsameelne inimene. Olen ema ühele vahvale poisiklutile ja tädi kahele särasilmale. Õpin Tallinn Ülikoolis noorsootööd ja vabal ajal meeldib lugeda raamatuid, maalida ja veeta toredalt aega oma perega.
Noorsootöö on mulle huvi pakkunud juba aastaid, kuna see on töö, kus saan olla loominguline, aktiivne ja töötada väga palju koos noortega.
Olen valmis väljakutseteks ja looma põnevaid ideid.

Chärolin Klaos

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Olen Lõuna – Eesti juurtega tallinlane, meelelaadilt avatud ja optimistlik. Olen õppinud kunstiõpetust ja peale seda saanud töö- ja vabatahtlikuks olemise kogemusi nii Eestis kui ka teistes huvitavates riikides. Usun, et inimene õpib kogu elu ja et alati on, mille poole püüelda. Arvan, et iga inimene on eriline ja pakub omamoodi väärtust, mida tuleb märgata ning hinnata. Seda hoiakut proovin ka noorsootöös rakendada.