Rada illustratsioon Oranž leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon

Peetri noortekeskus

Peetri noortekeskuses ootavad noori erinevad mängukonsoolid, moodne köök, põnevad mängud ning vahvad noorsootöötajad.

  • Ikoon Küti tee 4, Peetri, 75312, Rae Vald (Peetri Keskuse II korrus)
  • Ikoon E-N 13.00-19.00 // R 12.00-18.00
  • Ikoon +372 5344 0553
Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Meie keskusest

Lisaks vaba aja veetmisele, on võimalus Peetri noortekeskuses osaleda kinoõhtutel, vestlusringides, kokkamistel ja muudes erinevates ühistegevustes. Vahel on külla tulemas ka mõni põnev külaline väljastpoolt noortekeskust.

Noortel on võimalus noortekeskuses saada tuge oma ideede elluviimiseks, näiteks korraldada ise mõnd sündmust. Kui soovid täpsemalt teada saada, mis me teeme, siis tule kohale, sest oma silm on kuningas.

Rada illustratsioon Täpid illustratsioon Roheline leht illustratsioon Roheline leht illustratsioon

Tutvu meie töötajatega

Raili Salvet

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Minu nimi on Raili (hellitavalt Raja) ja olen elupõline vaidakas. Mul panevad silmad särama ja südame kiiremini põksuma väga paljud asjad. Põhiline on see, et elu peab põnev olema ja mis antud hetkel kõnetab, siis seda uurin ja sukeldun uute teadmiste ning oskuste kütke. Nii ma olengi nagu hunt kriimsilm ja tema 9 ametit.
Lapsest saadik armastanud käsitööd, raamatuid lugeda, kiireid masinaid, looduses seigelda, muusikat kuulata, tantsida ja teatraalsust võib ka vürtsina sinna hulka lisada. Mulle meeldib oma ümber näha ilu ja korda, sellepärast võib mind näha vastavalt olukorrale, kas pintsel käes ja väga hoolitsetud või siis hoopis vastupidu, kummikud jalas ja käed mullas. Vaheldusrikkus on minu igapäev ja nii mulle meeldib.

Chärolin Klaos

Noorsootöötaja

Mobiili ikoon +372 53440553

Olen Lõuna – Eesti juurtega tallinlane, meelelaadilt avatud ja optimistlik. Olen õppinud kunstiõpetust ja peale seda saanud töö- ja vabatahtlikuks olemise kogemusi nii Eestis kui ka teistes huvitavates riikides. Usun, et inimene õpib kogu elu ja et alati on, mille poole püüelda. Arvan, et iga inimene on eriline ja pakub omamoodi väärtust, mida tuleb märgata ning hinnata. Seda hoiakut proovin ka noorsootöös rakendada.