Sinine leht illustratsioon Roosa leht illustratsioon Hall leht illustratsioon
Sinine leht illustratsioon

Viie päeva kämp 2024

Viie päeva kämp tuleb taas!

REGISTREERIMINE LAAGRISSE:

Lapse saab registreerida laagrisse lapsevanem läbi Ra valla iseteeninduskeskkonna: https://iseteenindus.rae.ee/  

  • Kui lähed iseteeniduse lehele, otsi üles valdkond OLEN NOOR, seal vali VIIE PÄEVA KÄMP. Logi iseteenindusse sisse ning alusta ankeedi täitmist. Kui ankeet on täidetud palun allkirjasta see. Kui noor on laagrisse registreeritud, jõuab Sinu allkirjastatud ankeet meieni ning peale seda tuleb paari päeva jooksul sulle e-mail sisuga : Aitäh, noor on laagrisse registreeritud. Arve laagri tasu osas saabub teie meiliaadressile mai-juuni kuu jooksul. Lisainfo laagri kohta saadetakse Teile paari nädala jooksul.
  • Kui Sinu valitud laagrivahetus ja rühm on täis tuleb iseteeninduses märge, et kohad on täis. Kui soovid panna oma lapse ootenimekirja siis palun kirjuta meiliaadressile: marii.rein@raenoortekeskus.ee .

INFO LAAGRI KOHTA

Viie Päeva Kämp on Rae noortele suunatud päevalaager, kus saab arendada oma loovust, käia matkamas ja väljasõitudel, mängida mänge ja eelkõige – nautida Eesti suve!

Laager on suunatud noortele vanuses 9-15 eluaastat.

Laager toimub kahes vahetuses I vahetus17.-21 juunil 2024 & II vahetus 26.-30. augustil 2024. Tegevused toimuvad Rae Noortekeskuse poolt hallatavates noortekeskustes: Jüris, Lagedil, Järvekülas, Peetris ja Vaidas, kuid minnakse ka väljasõitudele.

I vahetus 17.-21 juuni 2024: Jüri, Peetri, Järveküla, Vaida, Lagedi

II vahetus 26.-30. august 2024: Jüri, Peetri, Järveküla

Tegu on päevalaagriga ning tegevused on planeeritud ajavahemikul 10:00-16:00. Kellaajad võivad natuke nihkuda, kuna minnakse ka väljasõitudele koos teiste rühmadega. Osalejatele on tagatud tegevused ja toitlustus.

Laagris saavad osaleda maksimaalselt ühes grupis 15 noort. Tegevusi viiakse läbi osalejate jaoks ohutult ning kõigi heaolu silmas pidades. Iga rühma eest vastutab sobiva kvalifikatsiooniga noorsootöötaja(d).

2024 aasta laagri tegevused on järgmised:

  • Väljasõit Rakverre – Rakvere Linnus ja Eesti Politseimuuseum
  • Ranna Rantšo külastus
  • Nõmme Seikluspark
  • Matk looduses
  • Noortekeskuse päev koos põnevate tegevuste ja mängudega

*Korraldaja jätab ka endale õiguse viia läbi tegevuskavades muudatused ja teavitab sellest osalejaid.

Laagri osalustasu on 75 eurot. Arve saadetakse Rae valla poolt mai või juuni jooksul lapsevanema meilile, mille tuleb tasuda enne laagri algust ära vastavalt maksekuupäevale.

Kui laps ei saa osaleda, siis palun anda sellest esimesel võimalusel märku aadressil marii.rein@raenoortekeskus.ee . Kui laagritasu on juba tasutud ja selgub, et laps ei saa osaleda, siis laagritasu ei tagastata.

Laagrit korraldab Rae Noortekeskus.

Kontakt: marii.rein@raenoortekeskus.ee; +372 55581478